Fjell, Kai(1907-1989)
Pikehode
Litografi
76x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 271/290. Fra 1987. Helt perfekt eksemplar. Henglset. Pent rammet inn med syrefri pp.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 44 000