Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Pikehode

Litografi
76x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 271/290. Fra 1987. Helt perfekt eksemplar. Henglset. Pent rammet inn med syrefri pp.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000