Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Strømme, Olav (1909-1978)
Fjellandskap

Olje på plate
35x44
Signert nede t.h.: O. Strømme

Angivelig fra Ørsta.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 500