Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Strømme, Olav (1909-1978)

Olje på plate
19x50
Signert nede t.h.: O Strømme

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering