Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Ukjent, kunstner
Fisker ved fossefall

Olje på lerret
53x43
Noe utydelig signert nede t.v.: Ya Yarnold

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering