Ukjent, kunstner
Fisker ved fossefall
Olje på lerret
53x43
Noe utydelig signert nede t.v.: Ya Yarnold
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
53x43
Vurdering