Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Ulving, Even (1863-1952)
Seilbåt i havn

Olje på lerret
42x26
Signert nede t.h.: E Ulving

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000