Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Strømme, Olav (1909-1978)
Landskap med vann 1956

Olje på lerret
46x59
Signert og datert nede t. h.: O. Strømme - 56.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 16 000

Tilslag NOK 10 000 med forbehold