Strømme, Olav(1909-1978)
Landskap med vann 1956
Olje på lerret
46x59
Signert og datert nede t. h.: O. Strømme - 56.
Vurdering
NOK 16 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000 med forbehold
Olje på lerret
46x59
Vurdering
NOK 16 000