Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Strømme, Olav (1909-1978)
By 1966

Olje på lerret
46x67
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: O. Strømme 1966

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 13 000