Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Sjø i snø

Fargelitografi, lysmål
39x47
Signert nede t.h.: Reidar Aulie

Nummerert nede t.v.: 64/360.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500