Aulie, Reidar(1904-1977)
Gutt med drage
Litografi, lysmål
59x69
Signert nede t.h.: Reidar Aulie
Nummerert nede t.v.: 19/75.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 600
Litografi, lysmål
59x69
Nummerert nede t.v.: 19/75.
Vurdering
NOK 1 500–2 000