Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Gutt med drage

Litografi, lysmål
59x69
Signert nede t.h.: Reidar Aulie

Nummerert nede t.v.: 19/75.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000