Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Ukjent, kunstner
Landskap med fjellknauser 1924

Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.h.: Reni Harboe. 1924-

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering