Ukjent, kunstner
Landskap med fjellknauser 1924
Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.h.: Reni Harboe. 1924-
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på lerret
60x90
Vurdering