Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Sommerauksjon
Forrige
223
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Ukjent, kunstner
Kvinne og mann i bunad ved stavkirke
Olje på plate
39x31
Usignert
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000