Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Ukjent, kunstner
Kvinne og mann i bunad ved stavkirke

Olje på plate
39x31
Usignert

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering