Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Knudsen, Dagfinn (1953-)
Danser 1982

Radering, lysmål
51x31
Signert og datert nede t.h.: Dagf. Knudsen 1982

Påtegnet og nummerert nede t.v.: - koldnål e.t. 7/25. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering