Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Knudsen, Dagfinn (1953-)
EX 1986

Fargeradering, lysmål
53x42
Signert og datert nede t.h.: Dagf. Knudsen 1986.

Påtegnet og nummerert nede t.v.: - koldnål -46/70. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering