Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Erichsen, Eyolf Nagell(1908-1979)
Bønsnes kirke Hole Ringerike

Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Eyolf Nagell Erichsen

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen. Stemplet på baksiden av platen: Godkjent av Unge Kunstneres Samfunds Jury.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 2 000