Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Dobloug, Jørgen(1945-2018)

Akryl på lerret
55x50
Usignert

Signert og datert på baksiden av lerretet: Jørgen Dobloug 83.

?, kat.nr. 41.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 1 200 med forbehold