Dobloug, Jørgen(1945-2018)
Akryl på lerret
55x50
Usignert
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jørgen Dobloug 83.
?, kat.nr. 41.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 200 med forbehold