Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Dobloug, Jørgen (1945-2018)

Akryl på lerret
55x50
Usignert

Signert og datert på baksiden av lerretet: Jørgen Dobloug 83.

UTSTILT:

?, kat.nr. 41.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering