Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Rockseth, Arne (1890-1964)
Høstlandskap

Olje på lerret
55x65
Signert nede t.h.: Arne Rockseth

Signert, påtegnet med tittel og datert 1950 på baksiden av lerretet.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering