Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Rom, Per(1903-1985)
Kystlandskap

Olje på lerret
61x74
Signert nede t.h.: Per Rom

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00