Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Eriksen, Bjarne(1882-1970)
Fra atelieret

Olje på lerret
54x44
Signert nede t.h.: Bjarne Eriksen

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 10 000