Eriksen, Bjarne(1882-1970)
Fra atelieret
Olje på lerret
54x44
Signert nede t.h.: Bjarne Eriksen
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
54x44
Vurdering
NOK 10 000–12 000