Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Eriksen, Bjarne (1882-1970)
Skogslandskap med sti 1947

Olje på lerret
85x68
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Eriksen 1947

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering