Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Eriksen, Bjarne(1882-1970)
Skogslandskap med sti 1947

Olje på lerret
85x68
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Eriksen 1947

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00