Rose, Knut(1936-2002)
Komposisjon 1971
Olje på lerret
116x80
Signert og datert nede t.h.: Knut Rose -71
Signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 150 000–170 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000 med forbehold
Olje på lerret
116x80
Vurdering
NOK 150 000–170 000