Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Rose, Knut (1936-2002)
Komposisjon 1971

Olje på lerret
116x80
Signert og datert nede t.h.: Knut Rose -71

Signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–170 000

Tilslag NOK 100 000 med forbehold