Jørgensen, Knut(1937-1991)
Via Tarquina 1986
Olje på lerret
65x65
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1986
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Olje på lerret
65x65
Vurdering
NOK 100 000