Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Jørgensen, Knut(1937-1991)
Via Tarquina 1986

Olje på lerret
65x65
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1986

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00