Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap med robåt, vinter

Olje på lerret
48x60
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000