Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Interiør med hvilende kvinne 1890

Olje på plate
48x32
Signert og datert nede t.v.: 1890 T Holmboe

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 6 500 med forbehold