Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Interiør med hvilende kvinne 1890

Olje på plate
48x32
Signert og datert nede t.v.: 1890 T Holmboe

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering