Fra Syd-Europa
Olje på lerret
60x70
Signert nede t.h.: Weidemann.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 65 000
Olje på lerret
60x70
Signert nede t.h.: Weidemann.
Vurdering
NOK 40 000