Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Fra Syd-Europa

Olje på lerret
60x70
Signert nede t.h.: Weidemann.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 65 000