Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Løvtre 1955

Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t. h.: Weidemann 55

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 25 000