Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Aasen, Astri(1875-1935)
Fra salen Munkegaten 24 Trondhjem 1919

Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: Astri Aasen. 1919.

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet: Malt av Astri Aasen i juni 1919.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 6 200 med forbehold