Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Aasen, Astri (1875-1935)
Fiskerhjem i Bretagne 1912

Olje på lerret
72x93
Signert og datert nede t.v.: Astri Aasen. Paris. 1912.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: malt af Astri Aasen 1912.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering