Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Strømdal, Georg Fredrik Nielsen (1856-1904)
Utsyn fra Nordstrand 1900

Olje på lerret
46x64
Signert og datert nede t.h.: Georg Strømdal 1900

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Seet fra Norstrandhöiden i forgrunden Ulvöen bag denne Malmöen i baggrunden Bærums- og Askeraasene (Kolsaas og Skaugumsaasen).

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering