Strømdal, Georg Fredrik Nielsen(1856-1904)
Utsyn fra Nordstrand 1900
Olje på lerret
46x64
Signert og datert nede t.h.: Georg Strømdal 1900
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Seet fra Norstrandhöiden i forgrunden Ulvöen bag denne Malmöen i baggrunden Bærums- og Askeraasene (Kolsaas og Skaugumsaasen).
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000