Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Stixrud, Christoffer (1900-1968)
Børsen i Oslo

Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000