Stixrud, Christoffer(1900-1968)
Børsen i Oslo
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
27x35
Vurdering
NOK 3 000–5 000