Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Lunde, Jardar(1909-)
Fra Hamarøy

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: Jardar Lunde -46.

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 7 500