Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Lunde, Jardar (1909-)
Fra Hamarøy

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: Jardar Lunde -46.

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering