Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Løvberg, Alf (1899-1986)
Telefonstolper

Olje på lerret
32x40
Signert nede t.h.: Alf Løvberg

Signert og datert på baksiden, på blindrammen: Alf Løvberg 56.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering