Sørensen, Henrik(1882-1962)
De som venter 1946
Litografi, lysmål
50x59
Signert og datert nede t.h.: Henrik Sørensen 1946
Påtegnet med tittel nede midt på arket.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 5 500
Litografi, lysmål
50x59
Vurdering