Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
De som venter 1946

Litografi, lysmål
50x59
Signert og datert nede t.h.: Henrik Sørensen 1946

Påtegnet med tittel nede midt på arket.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 5 500