Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Sørensen, Jørgen (1861-1894)
Strand med folkeliv 1886

Akvarell, lysmål
25x41
Signert og datert nede t.v.: Jørgen Sørensen 86.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering