Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Strand med folkeliv 1886

Akvarell, lysmål
25x41
Signert og datert nede t.v.: Jørgen Sørensen 86.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00