Tangen, Olaf(1903-1997)
Oppstilling 1951
Olje på lerret
68x48
Signert og datert nede t.h.: Tangen - 51
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
68x48
Vurdering