Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Tangen, Olaf (1903-1997)
Oppstilling 1951

Olje på lerret
68x48
Signert og datert nede t.h.: Tangen - 51

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 24 000