Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Hanno, Carl von(1901-1953)
Sittende ung gutt 1952

Olje på lerret
81x101
Signert og datert nede t.h.: Carl v. Hanno 52

Angivelig fra Hvasser.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00