Hanno, Carl von(1901-1953)
Sittende ung gutt 1952
Olje på lerret
81x101
Signert og datert nede t.h.: Carl v. Hanno 52
Angivelig fra Hvasser.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Olje på lerret
81x101
Angivelig fra Hvasser.
Vurdering