Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Fiskende gutter 1910

Radering, lysmål
28x34
Signert og datert i platen oppe t.v.: EW 1910. Signert med blyant nede t.h.: Erik Werenskiold

Påtegnet nede t.v.: Opus 17.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000