Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Fjordlandskap 1909

Radering, lysmål
28x34
Signert og datert i platen nede t.v.: EW 1909. Signert med blyant nede t.h.: Erik Werenskiold.

Påtegnet nede t.v.: Opus 7.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000