Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Hestens fortrolighet 1950

Litografi, lysmål
48x63
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito. 1950

Nummerert nede t.v.: 49/85.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering