Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Hjuringjenta

Litografi, lysmål
52x64
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Nummerert nede t.v.: 168/200.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering