Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Revold, Axel (1887-1962)
Kystlandskap

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Revold

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering