Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Sommerauksjon
Forrige
177
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Revold, Axel
(1887-1962)
Kystlandskap
Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Revold
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000