Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Gult tre

Olje på lerret, oppklebet på plate
30x34
Signert nede t.h.: HRR.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 2 000