Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Reusch, Helga Ring (1865-1944)
Gult tre

Olje på lerret, oppklebet på plate
30x34
Signert nede t.h.: HRR.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering