Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Mannsportrett, Carl Nærup

Litografi, lysmål
62x47
Signert nede t.h.: Henrik Lund

Carl Nærup (1864-1931) var litteraturkritiker.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500