Lund, Henrik(1879-1935)
Mannsportrett, Carl Nærup
Litografi, lysmål
62x47
Signert nede t.h.: Henrik Lund
Carl Nærup (1864-1931) var litteraturkritiker.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 000
Litografi, lysmål
62x47
Vurdering
NOK 1 000–1 500