Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Skuespilleren David Knutsen

Litografi, lysmål
58x43
Signert nede t.h.: Henrik Lund

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Vennerne Ruth og Anton fra David sept. 36.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500