Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Mannsportrett, Jens Thiis

Litografi, lysmål
44x35
Signert nede t.h.: Henrik Lund

Påtegnet nede t.v.: Prøve

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500