Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Mannsportrett

Litografi, lysmål
63x48
Dobbeltsignert nede t.h.: H.L. Lund og H.L.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500