Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Portrett av Christian Krohg

Litografi, lysmål
63x48
Signert nede t.h.: HL.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Henrik fra David.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering