Harveg, Rino(1918-)
Ved havet 1946
Olje på plate
35x51
Signert og datert nede t.h.: Rino Harveg -46
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 4 600
Olje på plate
35x51
Vurdering
NOK 3 000–5 000