Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Harveg, Rino(1918-)
Ved havet 1946

Olje på plate
35x51
Signert og datert nede t.h.: Rino Harveg -46

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 4 600