Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Gude, Nils(1859-1908)
Mann med pipe 1878

Olje på lerret
25x18
Signert og datert nede t.h.: N Gude. 78.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00