Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Heiberg, Jean (1884-1976)
Forblåst furu 1949

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1949

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen: Forblåste Furu.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering