Heiberg, Jean(1884-1976)
Forblåst furu 1949
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1949
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen: Forblåste Furu.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på plate
46x55
Vurdering