Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Heske, Marianne (1946-)
Moment of frozen eternity 1989

Computer maleri på papir, lysmål
70x105
Signert og datert nede t.h.: Marianne Heske 89

Signert, datert, påtegnet med tittel og påtegnet på baksiden av platen: Video/computer maleri på håndlaget japanpapir.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering